PASTILKY NA/HLAS

Tantum Natura je doplněk stravy na bázi propolisu obohacený o vitamín C a zinek.

Ať už namáháte svůj hlas v práci nebo soukromí, působí na vás výkyvy teplot, suchý vzduch z topení či městský smog, můžete sáhnout právě po Tantum Natura.

Gumové pastilky zanechávají na sliznici úst a krku obranný „štít“ z propolisu a přináší úlevu od nepříjemného dráždění či ztráty hlasu.

Nenechte se unavovat škrábáním v krku a užívejte si chvíle, které jsou pro vás důležité.

Složení

Propolis

Přírodní látka, kterou vytvářejí včely jako stavební a ochranný materiál proti bakteriím a vnějším agresorům.

Vitamín C

Přispívá k normální funkci imunitního systém a snižuje únavu a vyčerpání.

Lidské tělo si nedokáže vitamín C vytvářet samo. Je proto potřeba ho doplňovat ve formě pestré a vyvážené stravy nebo ve formě doplňků stravy.

Zinek

Přispívá k normální funkci imunitního systému a pomáhá podporovat obranyschopnost organismu.

* obsahuje jej pouze varianta Lemon & Honey

Použití

Pastilky Tantum Natura pomáhají při chrapotu, škrabání, vysychání sliznice (klimatizace, kouření, teplotní změny) a nepříjemnému pocitu v krku a dutině ústní.

Účinné jsou i v období nadměrného stresu a únavy.

 

Účinky

Vitamín C a zinek napomáhají normální funkci imunitního systému. Zároveň fungují jako účinná vzpruha v období nadměrného stresu (změna ročního období) a únavy.

Kdo a jak může užívat pastilky Tantum Natura?

Doporučená denní dávka je 3 – 5 gumových pastilek podle potřeby. Pastilky neobsahují želatinu a jsou vhodné i pro vegetariány/vegany. Pastilky vám poskytnou jemný a příjemný pocit v krku a dlouhotrvající účinek na nejpotřebnějších místech díky pomalému rozpouštění v ústech.